Wywiady

Pisarz, felietonista, scenarzysta. Pochodzi z Mazur, studiował w Olsztynie i Krakowie, od sześciu lat mieszka w Warszawie. Zadebiutował w 2006 roku w wieku 23 lat w wydawnictwie Lampa i Iskra Boża powieścią młodzieżowo-romantyczną „Zrób mi jakąś krzywdę”. Autor książek: „Radio Armageddon”, „Instytut”, „Zmorojewo” i „Świątynia” oraz najnowszej – „Ślepnąc od świateł”, za którą otrzymał nominację do Paszportu Polityki 2014.

Pisarz, autor powieści oraz cyklu publicystycznego „Kurs pisania”. Pochodzi z Opola, na studia wyruszył do Warszawy, gdzie – jak sam o sobie pisze – dumnie narzucił na plecy płaszcz słoika. Ukończył studia administracyjne na Akademii Leona Koźmińskiego, tam też uzyskał stopień naukowy doktora nauk prawnych.

Lekarka, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, aktualnie w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej. Z pochodzenia Warszawianka, zakochana w praskiej części miasta. Zamierza stworzyć powieść z każdego gatunku, by wreszcie znaleźć ten, w którym czuje się najlepiej. Ma już na swoim koncie kilka powieści fantasy, powieść grozy oraz science fiction, wdała się także w romans z kryminałem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz