Inicjatywa

Naszym celem jest ułatwienie początkującym pisarzom wejścia w wydawniczy świat. Publikujemy listę polskich wydawnictw wraz z informacjami o nich. Zadajemy im istotne pytania, które pomogą zainteresowanym osobom rozeznać się w fachu oraz przygotować do wydania pierwszej książki.

8 komentarzy:

 1. Nie żebym za wszelką cenę chciała coś wydawać, ale pomysł sam w sobie jest nadzwyczaj trafiony; z pewnością pomoże wielu osobom. Kibicować będę więc z całego serca, by strona przetrwała i się rozwijała.

  Dużo zapału i powodzenia!
  Vess

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawy pomysł na bloga. Zaobserwuję. Nigdy nie wiadomo co mi do głowy strzeli, a być może będę potrzebowała takich informacji :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pomysł na ten blog jest naprawdę genialny. Znalazłam tu wydawnictwo, które idealnie spełnia moje wymagania. Liczę na to, że rozwiniecie swój blog i działalność.
  Czy zechcielibyście nawiązać współpracę?
  http://skrzydla-nielota.blogspot.com/
  Dziękuję i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jejku! Naprawdę MEGA genialny pomysł na tego bloga! *.* Na 100% skorzystam! Tylko jeszcze nie teraz, bo jak na razie to jeszcze rozwijam swój styl pisania i książkę mam zamiar widać za jakiś rok/2lata. Mam nadzieję, że do tej pory ten blog przetrwa (byłabym naprawdę bardzo szczęśliwa!!! :D)! xD
  Pozdrawiam cieplutko! xoxo :***
  Maggie

  OdpowiedzUsuń
 5. Rusza całkiem nowa strona do reklamowania blogów. Jeśli zależy ci na pokazaniu się większej ilości osób, zapraszam!
  http://uwolnij-slowo.blogspot.com/p/o-stronie.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Super fajnie że na Was trafiłam :) Ważne informacje w pigułce, pokrzepiające wywiady :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń