poniedziałek, 23 marca 2015

#2 Galeria Książki
Informacje podane na stronie wydawnictwa
Wydawnictwo Galeria Książki powstało w 2007 roku. Publikuje literaturę fantasy oraz książki dla młodzieży. Do grona wydawanych autorów należą m.in. Trudi Canavan, Cinda Williams Chima, Fiona McIntosh oraz Rick Riordan, których książki cieszą się niesłabnącą popularnością.
Podczas 18. Targów Książki w Krakowie premierę będzie miała Krew Olimpu, najbardziej oczekiwana przez młodych czytelników książka o przygodach Percy’ego Jacksona i jego przyjaciół.Informacje zebrane przez Gdzie wydać?
Krótko i na temat: polityka wydawnictwa Galeria Książki zajmuje się jedynie wydawaniem przekładów literatury zagranicznej.


 Słowo o Galerii Książki od Załogi Gdzie wydać?
Na pierwszy rzut oka widać, że jeśli chodzi o jakąkolwiek próbę przesłania do tego wydawnictwa swojego tekstu, spotkamy się z automatyczną odmową. Nie ma mowy o żadnych debiutach i literaturze innej niż zagraniczna.
Prężnie rozwijająca się sekcja nowości nigdy nie śpi. Aktualności są na bieżąco uzupełniane, dzięki czemu fani mogą bezproblemowo zasięgnąć informacji o wyczekiwanych książkach. Można również doszukać się działu z wywiadami. Pierwszy poświęcony jest Trudi Canavan, a drugi Fionie McIntosh.


Dziękujemy Galerii Książki za poświęcenie chwili. Mimo że odpowiedzi na wszystkie nasze pytania zostały zawarte w jednym zdaniu i tak doceniamy sam fakt miłej wiadomości zwrotnej. Mały gest, a cieszy :)

3 komentarze: